Kızlar İçin Çarpım Tablosu Göster
Erkekler İçin Çarpım Tablosu Göster

İlkokul çağında hepimizin karşı karşıya kaldığı çarpım tablosu; şimdilerde ise çocuklarımızın karşılarına çıkıyor ve onları bir hayli zorluyor. 100 tane çarpma işleminin yer aldığı çarpım tablosu; bu yüzden ezberlenmesi konusunda birçok sorun yaşatan bir derstir.

Sponsor Bağlantılar

Bizim de zamanında bir hayli zorlandığımız çarpım tablosunu ezberleme işlemi; artık günümüzde daha kolay bir şekilde öğreniliyor. Çünkü eskiye oranla günümüzde çocuklarımızın karşısında daha fazla imkan çıkıyor. Özellikle internet bu konuda büyük bir fayda sağlarken; gerek oyunlarla, gerek teknolojik aletlere indirilerek, gerekse de görsel açıdan internet sayesinde çocuklarımız çarpım tablosunu hem daha kolay, hem de daha eğlenceli bir şekilde öğrenecekler.

Sponsor Bağlantılar

Çarpım tablosunu ezberlerken görsel açıdan da çocuklarınızı desteklemek adına Google’dan bir görsel bulabilirsiniz. Çarpım tablosu görseli sayesinde vaktinin büyük bir bölümünü oyun oynarken geçiren çocuklar; bir yandan da bir kenarda çarpım tablosunu görürler ve bu yüzden akılda kalıcı olması daha da kolaylaşır. Görerek öğrenmenin daha etkili bir öğrenme biçimi olduğunu unutmayın ve çocuklarınıza bu konuda yardımcı olun.

çarpım tablosu

Bir Yorum Yazın

Email adresiniz gizli kalacaktır. Zorunlu alanlar şu işaretle bildirilmiştir: *