Çarpım tablosunu bilgisayarınıza indirerek boş zamanlarınızda daha rahat çalışabilirsiniz. Şuanda resim, word dosyası ve pdf olarak indirme imkanınız bulunmaktadır. Aşağıdaki bağlantılardan indirme işlemini başlatabilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

Bunların dışında indirmek istediğiniz herhangi bir format ya da çarpım tablosuyla ilgili dosya olması durumunda yorum yazın lütfen. Editör arkadaşımız gerekli düzenlemeyi yapacaktır.

Çocuklarınızın çarpım tablosunu öğrenirken zorluk yaşamamasını istiyorsanız; onlar için bu süreci daha basit ve daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Bir şeyler öğrenirken; öğrenilen şeyi daha eğlenceli hale getirmek için denenen yollar çok daha etkili olur. Sıradan bir şekilde bir şey öğrenmeye çalışmak; bir süre sonra insanları sıkar ve öğrenmek gitgide zorlaşır. Bu açıdan düşünüldüğünde çocukların çarpım tablosunu moda mod bir şekilde öğrenmeye çalışmaları onlar için oldukça sıkıcı bir hal alacaktır.

Sponsor Bağlantılar

Özellikle bilgisayarlar, tabletler, telefonlar ve Ipadler; günümüzde çocuklar tarafından sıklıkla kullanılıyor. Özellikle boş vakitlerinde oyun oynamak için ve internete girmek için bu teknolojik aletleri kullanan çocuklarınıza; bu sayede çarpım tablosunu daha eğlenceli bir şekilde öğretebilirsiniz. Çocukların oyun oynamak için kullandıkları aletlere çarpım tablosunu indirerek; onların bir yandan oyun oynarken, diğer yandan çarpım tablosunu öğrenmelerine yardımcı olabilirsiniz. Aynı zamanda internet üzerinden çarpım tablosu oyunlarını da oynatarak; hem eğlenceli dakikalar yaşamalarına, hem de öğrenmelerine olanak tanıyabilirsiniz. Sıradan ve alışılagelmiş eğitim tekniklerini bir kenara bırakarak; siz de çarpım tablosunu internetten indirin, teknolojik araçlar vasıtasıyla çocuklarınızın daha çabuk öğrenmesine fırsat verin.

Sponsor Bağlantılar

İnternette çocukların hemen hemen her gün oyun oynayarak vakit geçirmeleri; çarpım tablosunu daha çabuk öğrenmeleri adına da bir fırsat olmaktadır. Çocuklarınız internetin başındayken; onlara kızıp ders çalışmalarını söylemek yerine, interneti doğru bir şekilde kullanmalarını onlara aşılayabilirsiniz. Bu şekilde çarpım tablosunu da daha pratik bir şekilde öğrenmelerine yardım edebilirsiniz.

Kızlar İçin Çarpım Tablosu
Erkekler İçin Çarpım Tablosu

çarpım tablosu

Bir Yorum Yazın

Email adresiniz gizli kalacaktır. Zorunlu alanlar şu işaretle bildirilmiştir: *